O nás

Práci v stavebníctve sa venujeme dlhé roky, u niektorých z nás sa to dedí z pokolenia na pokolenie. Začínali sme asi ako každý - na rôznych stavbách, na rôznych pozíciach, pomaly zbierajúc cenné skúsenosti a zručnosti. V našej histórii sme zakúsili aj prácu v zahraničí, iný pohľad na vec a aj iné stavebné postupy. Dlhý čas sme sa venovali napínaným stropom, ktoré nás vďaka našej šikovnosti doviedol k prvým vlastným zakázkam.

Ako každého, aj nás ovládla túžba začať veci viesť a budovať na vlastnú zodpovednosť, na vlastné triko. Našu spoločnosť dnes tvorí stabilný tím profesionálov. Každý z nás je zameraný na inú oblasť, každý z nás si za svojou prácou stojí. To z nás vytvára zohratý tím, ktorý si mnohokrát rozumie už len samotným pohľadom. V súčasnosti sme kompletne vybavení všetkými potrebnými technológiami potrebnými na našu prácu.

Našou víziou je stať sa renomovaným dodávateľom stavieb s pridanou hodnotou, rozširovať svoje portfólio aj na občianske a verejné stavby. A hlavne byť pyšný na každú jednu stavbu, od ktorej investorovi odovzdáme kľúče.